Vybíráte šperk pro sebe či své blízké? Na co je třeba dávat pozor a co je důležité zohlednit? Přinášíme Vám tipy a rady jak nešlápnout vedle.

  1. Šperk by Vás měl charakterizovat a odlišit od ostatních. Ideálně by pak měl odrážet to, jaká jste případně jak chcete být vnímána svým okolím. Jste spíše konzervativní, jemná a ženská osobnost? Pak určitě nic nezkazíte tradičními motivy šperků, které perfektně podtrhnou Vaši jemnost a decentnost.

         

          Tipy pro Vás:

                      

       2. Jste spíše extrovert a tak trochu výstřední osobnost? Ráda se ukazujete a ráda šokujete svým vzhledem? Užíváte si obdivných pohledů svého okolí? To je naprosto v pořádku a také pro Vás             jsou vyrobeny naprosto originální stříbrné kousky, které podtrhnou Vaši extravaganci a můžete si být jistá, že Vás v žádné společnosti nebude možné přehlédnout a o to přece jde, no ne?

       Tipy pro Vás:

                        

       3. Máte ráda veselé motivy šperků, díky kterým můžete vyjádřit nejen svoji náladu, ale i to jaká jste, co Vás baví, co ráda děláte? Hrajete ráda na kytaru? Milujete hudbu? Bruslíte? Ráda se                    bavíte? To vše lze díky našim šperkům ukázat celému světu.

       Tipy pro Vás:

                        

        4. Milujete zvířata? Kočky, psykoně a vůbec vše živé? Nejste sama. Zvířecí motivy patří mezi vůbec neprodávanější stříbrné kousky, které v našem obchodě najdete. Posuďte sama, nejsou                  rozkošné?

         Tipy pro Vás:

                      

                      

         5. Speciální kategorii pak tvoří naše žhavá novinka - Svítící šperky! Ano slyšíte správně. Šperky, jež v noci svítí a udělají z Vás tak absolutní hvězdu parketu. Vybírat můžete opět z oblíbených                 zvířecích motivů a různých barev. Tímto šperkem nepokazíte žádnou párty!

         Tipy pro Vás:

                      

          6. Jste hrdá na to, v jakém znamení jste se narodila, ale zároveň chcete zůstat tak trochu tajemná a nechat okolí, ať přemýšlí nad tím, co asi znamená náhrdelník, jež Vás zdobí? Pak Vám                      určitě nesmí chybět naše speciální kolekce znamení zvěrokruhu Minet Stars. Náhrdelníky jsou osazeny pravými českými krystaly a z jejich třpytu zrak přechází.

              Tipy pro Vás:

                           

Nasledujte nás na Facebooku